0

Ledri uron për ditë të reja plot shpresë përkrah Poem-ës.

Reperi Ledri ka publikuar një imazh të ëmbël me Poem Blu.

Ledri Vula dhe Sara Hoxha së fundmi janë bërë prindër të një vajze të cilën e quajtën me emrin unik, Poem Blu, shkruan lajmi net.

Ledri së fundmi ka publikuar disa fotografi në profilin e Instagramit me rastin e ndërrimit të viteve.

Në fotografi shihet Ledri i cili e mban në krah vajzën teksa uron të gjithë për ditë të reja plot shpresë.

“2020-ta ka qene e rende per te gjithe, e edhe per mu, por ne fund me solli nje drite te syve dhe ky vit po permbyllet me shume ngrohtesi. Gezuar per dite te reja plot shprese.”, qe postimi i plotë i Ledrit në profilin e tij të Instagramit.

SHPËRNDAJE