0

Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, të cilën e quajtën Poema Blue, shkruan ORAvip.

Pasi u bënë prindër, çifti janë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.

E tani Sara ka publikuar një foto të vajzës së saj.

Duke fjetur ajo po duket si engjëll në këtë imazh.

Në këtë foto Poema duket si ja ka ‘këputur kokën’ babait të saj, Ledri Vulës. /ORAvip/

SHPËRNDAJE