0

Sara dhe Ledri para pak ditëve janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAvip.

Poem blu është emri me të cilin Ledri e Sara e kanë pagëzuar vajzën e saj.

E sot ata kanë bërë shëtitjen e parë me vajzën, ku Sara duket se është në gjendje mjaftë të mirë./ORAvip/

SHPËRNDAJE