0

Sara Hoxha është kthyer në një ndër personazhet më të ndjekur e të komentuar në rrjete sociale.

Kanë kaluar katër muaj nga lindja e Poem Blu dhe megjithëse në rrjete sociale është shfaqur me forma thuajse “perfekte”, Sara i ka këshilluar më herët ndjekësit e saj të mos besojnë çdo gjë që shohin në Instagram.

Së fundmi Sara ka ndarë në Instagram një pjesë nga bisedat me Ledrin në rrjete sociale, ku ky i fundit bën shaka me mënyrën se si është ndjerë ajo pas lindjes.

Ledri i ka nisur Sarës një video komike, në të cilën një burrë bën shaka me mënyrën se si duket trupi i partneres së tij.

SHPËRNDAJE