0

Lediana Prenga është njëra ndër konkurrentet e emisionit “Përputhen”.

Edhe përkundër vështirësive që pati në fillim, ajo nuk u dorëzua dhe tashmë është shumë e dashur për të gjithë, shkruan ORAvip.

Lediana më së shumti takime për kaq kohë sa është në emision ka pasur me konkurrentin, Mevlanin, i cili vajzat që i pëlqen i thërret me nofkën “nuse”.

E sonte Lediana është veshur me të bardha, që duket se është bërë tamam për qejfin e Mevlanit./ORAvip/

SHPËRNDAJE