0

Lediana Prenga është njëra ndër konkurrentet e emisionit “Përputhen”.

Edhe përkundër vështirësive që pati në fillim, ajo nuk u dorëzua dhe tashmë është shumë e dashur për të gjithë, shkruan ORAvip.

Tashmë Lediana është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme dhe të shumta.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se po bën një ndryshim në pamje.

Duket se ndryshimi i radhës ka të bëjë me pjesën e flokëve./ORAvip/

SHPËRNDAJE