0

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Ajo shquhet për bukurinë dhe thjeshtësinë që e rrezaton në çdo paraqitje.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shihet se një fanse e ka quajtur ‘nusja më e bukur në botë’, e nga gëzimi Learta nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE