0

Learta Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Matinin dhe Kushtrimin në pushime.

E ajo që bie në sy është veshja e Leartës më stilin sportiv.

Të tillë nuk jemi mësuar ta shohim Leartës, por edhe e tillë, ajo po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE