0

U bë e njohur si reja e këngëtares më të pëlqyer trë muzikës popullore, Shyhrete Behlulit.

Tani, Learta Jakupi është një ndër personazhet më të përfolura në publik e në media, dhe kjo falë paraqitjeve të saj, përcjell ORAinfo.

Ajo krahas angazhimeve që i ka në familje e në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se është veshur në fustan nusërie, dhe që po i kaq bukur asaj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE