0

Learta është shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto të mëhershme, ku shihet e veshur me dimija dhe si gjithmonë po duket shumë bukur.

Duket se Leartën e ka marrë malli për t’u veshur me dimija./ORAinfo/

SHPËRNDAJE