0

Learta Jakupi është shumë e njohur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto nga mbrëmë, ku fustanin që kishte veshur, e kishte të dyqanit të saj.

Në këtë fustan, Learta thotë se është ndjerë si princeshë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE