0

Learta Jakupi u bë e njohur si reja e Shyhretes.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Learta ka shumë fotografi të bukura me bashkëshortin e saj.

E një nga to është edhe kjo që mund t’a shihni më poshtë, ku Learta duket një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE