0

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAvip.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

E sot ajo ka publikuar foton me të ëmbël të vajzës së saj.

Kaq e ëmbël po duket ajo një muaj pasi ka ardhur në këtë botë. /ORAvip/

SHPËRNDAJE