0

Learta Jakupi vazhdon të jetë një personazh shumë i dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën tregon se ka përgatitur një ëmbëlsirë për familjen e saj.

Vazhdimisht, Learta e dëshmon se është një grua shumë e zonja edhe në kuzhinë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE