0

Learta Jakupi u bë e njohur si reja e këngëtares, Shyhrete Behlulit, dhe tani është një prej personazheve më të përfolura në publik.

Ajo dhe djali i këngëtares janë martuar para pak vitesh dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Matin, përcjell ORAinfo.

Learta ndonëse është shumë e përkushtuar në profesion e në familje, nukheziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale ku pothuajse çdo ditë publikon foto të ndryshme.

E sonte ajo ka shkuar në një festë me nënën e saj dhe e veshur me dimi e jelek, Learta ka mërrë vëmendjen e të gjithëve./ORAinfo/

SHPËRNDAJE