0

Learta Jakupi po bëhet çdo ditë e më e përfolur në publik.

Reja e Shyhrete Behlulit po merr vëmendjen e të gjithëve me paraqitjet e saj përherë plot stil, përcjell ORAinfo.

Learta nuk heziton t’i ndajë me ndjekësit shumë momente nga jeta e saj private.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në një dasmë dhe e gjithë vëmendja shkoi tek format e saj trupore./ORAinfo/

SHPËRNDAJE