0

Learta Jakupi është emri I nuses së djalit të këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit.

Ajo dhe Kushtrimi janë martuar para pak vitesh dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Ata të dy tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Matin.

Që të dy janë tejet aktivë në rrjete sociale, e sot, Learta ka postuar një foto ku shihet se ka shkuar me Kushtrimin në Brezovicë, mirëpo ajo që bie në sy është se për hatër të Matinit kanë shikuar film vizatimor./ORAinfo/

SHPËRNDAJE