0

Learta është shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Ajo është reja e këngëtares, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto me Kushtrimin, ku po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE