0

Learta është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo tashmë është shumë e njohur edhe si këngëtare, shkruan ORAinfo.

Learta vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan të shkurtër dhe të ngushtë.

Por gjithë vëmendjen e marrin flokët e saj të pa rregulluara si duhet. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE