0

Learta Jakupi po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e në media rozë.

Ajo së fundi na ka treguar talentin e saj në fushën e muzikës e për të cilën edhe ka studiuar, përcjell ORAinfo.

Mbrëmë Learta ka mbajtur një koncert humanitar në Zvicërr e atje kanë shkuar e gjithë familja.

Ajo ka kënduar LIVE dhe zëri i saj i ka kënaqur të pranishmit.

Dëgjojeni sa bukur këndon LIVE reja e Shyhrete Behlulit. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE