0

Learta Jakupi dhe Kushtrim Salihu janë një çift tejet i pëlqyer në publik.

Reja dhe djali i këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit tani janë të martuar dhe kanë një djalë që e kanë quajtur, Matin, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale ku nuk mungojnë me postime të ndryshme nga jeta e tyre.

Sot, Learta ka publikuar një foto ku shihet se kanë dalë bashkë me Kushtrimin dhe Matinin, e kjo duket se është fotoja më e bukur e tyre bashkë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE