0

Learta Jakupi ka disa vite që është një ndër më të përfolurat personazhe në publik.

Ajo u bë e njohur si nusja e djalit të këngëtares së njohur shqiptare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta tani ka hapur një dyqan me veshje elegante për femra dhe aty kalon pjesën më të madhe të kohës.

Krahas kësaj ajo është tejet aktive në rrjete sociale, e së fundi ka postuar një foto ku shihet Matini gati për gjumë e që bie në sy veshja e tij./ORAinfo/

SHPËRNDAJE