0

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Njomza ditë me parë ka organizuar një ndëje të madhe me rastin e lindjes së djalit.

E gjatë ndejes Learta dhe Njomza janë fotografuar se bashku, ndërsa vëmendjen e kanë marrë fustanët e tyre. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE