0

Learta Jakupi tashmë është shumë e njohur për publikun.

Njëherë u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, e tashmë edhe si këngëtare e muzikës klasike, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar ku është bërë gati me dal me burrin dhe djalin e saj.

Në foto ajo shfaqet me Matinin. Të veshur kuq e zi, ata po shkëlqejnë pranë njëri-tjetrit. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE