0

Learta Jakupi është reja e këngëtares së mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behlulit.

Ajo po përfolet shumë në media e në publik e kjo falë paraqitjeve të saj, përcjell ORAinfo.

Para pak ditësh, kunata e saj, Njomza, organizoi një festë për djalin e saj dhe ndonëse kishte shumë të ftuara ishin vajza dhe reja e Shyhretes ato që morën gjithë vëmendjen.

E sot, Learta postoi një foto ku shihet e përqafuar me kunatën e saj, Gresën, në një moment nga festa./ORAinfo/

SHPËRNDAJE