0

Learta dhe Kushtrimi duket së këtë të dielë kanë vendosur ta kalojnë larg nga Prishtina.

Ata sot kanë shkuar në Brezovicë së bashku me djalin e tyre të vogël dhe nga atje Learta ka postuar fotografi, përcjell ORAinfo.

Por ajo çka nuk e kemi ditur më herët është se ata kanë një shtëpi kaq të bukur dhe luksoze atje e Learta e poston sot për herë të parë.

E si mbishkrim ka vënë ‘shtëpi e ëmbla shtëpi’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE