0

Learta Jakupi është personazh shumë i dashur për publikun tonë.

Njëherë u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, e tashmë edhe si këngëtare e muzikës klasike, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet me vjehrrën dhe kunatën e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE