0

Mbrëmë, Learta së bashku me nënën dhe kunatën kanë shkuar në një kanagjexh.

Janë padyshim pamjet e tyre ato që morën gjithë vëmendjen, përcjell ORAinfo.

Ato janë përkujdesur që të vijnë sa më bukur si në veshje ashtu edhe në grim.

Mirëpo, Learta duket se po sjell një modë të re tek nuset pasi nuk ka vendosur fare zingjirë prej ari./ORAinfo/

SHPËRNDAJE