0

Engjëllusha Salihu dhe Learta Jakupi janë dy emra tejet të përfolur në publik e media rozë.

Ato u bënë të njohura si vajza dhe reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Që të dyja janë shumë të përfolura sidomos për raportin që kanë me njëra tjetrën.

E së fundi, Engji ka realizuar klipin e këngës së re dhe për këtë Learta ia ka zgjedhur asaj fustanin që do e donin të gjitha./ORAinfo/

SHPËRNDAJE