0

Kur është fjala për elegancë dhe stil Learta renditet ndër të parat.

Pasi që poston imazhe të shumta në rrjete sociale, ajo vazhdon të mbetët në krye të mediave rozë.

Me një përkujdesje të madhe tek vetja, në çdo kohë Learta duket bukur.

Me fustanin e fundit ajo po duket tejet bukur.

SHPËRNDAJE