0

Nuk përmbahet Learta, tregon çka po i hahet më shumë gjatë kësaj shtatzënie.

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta tani ëstë në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë dhe gjatë kësaj khe atë e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku tregon se gjatë kësaj shtatzënie asaj po i hahen më së shumti mandarinat.

SHPËRNDAJE