0

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAvip.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

Edhe pse u bë nënë, Learta vazhdon të mos i harroi veshjet tradicionale, në të cilat duket shumë bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE