0

Reja e Shyhretes vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Ajo dhe Kushtrimi janë martuar para pak vitesh dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në media e në publik, shkruan ORAinfo.

Ata të dy tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Matin.

Learta është shumë aktive në rrjete sociale, ku bën postime të ndryshme.

Së fundmi sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me minifund dhe më këpucë ngjyrë ari./ORAinfo/

SHPËRNDAJE