0

Learta Jakupi po vazhdon të jetë një ndër më të komentuarat në publik dhe media rozë.

Edhe pse u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, famën e madhe po e arrinë vet me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka dalë në mbrëmje, e me këtë veshje plot stil e me grim unik, Learta po duket ‘mahnitëse’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE