0

Learta Jakupi është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit dhe që nga atëherë është tejet e përfolur në publik, shkruan ORAinfo.

Learta vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet bashkë me nënën dhe kunatën, ku të gjitha po duket të thjeshta dhe të bukura./ORAinfo/

SHPËRNDAJE