0

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAvip.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

E me postimin e sontëm ajo ka pikëlluar të gjithë fansat e saj.

Learta lajmëroi se ka ndërruar jetë gjyshja e saj.

“ANA.Të Zotit jemi dhe te ai do të kthehemi. Urtësia dhe zemërbardhësia jote, Ana jonë, gjithmonë do të mbetet në zemrat tona”./ORAvip/

SHPËRNDAJE