0

Learta së bashku me familjen e saj dhe me Kushtrimin e Matinin kanë shkuar në një pushim në Greqi.

Duket se Learta edhe pse ëshë shumë e zënë me dyqanin e saj që e ka hapur së fundmi, ka gjetur kohë edhe të qetësohet pranë familjes, përcjell ORAinfo.

E meqë ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ka postuar fotografi të ndryshme nga atje.

Mirëpo, sot ajo ka postuar një fotografi ku edhe pse në mot shumë të ftohtë, vjen me një veshje më të bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE