0

Learta është shumë e dashur për publikun tonë.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Mjaftë aktive është edhe nëna e saj me postime të shumta.

Ajo ka publikuar një pamje ku shihet Learta e veshur me dimi e jelek, e me këtë veshja ajo ka dalur edhe në TV./ORAinfo/

SHPËRNDAJE