0

Learta tashmë është shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur si reja e Shyhretes, por tani njihet edhe si këngëtare e muzikës klasike, shkruan ORAinfo.

Learta ka një numër të madh të ndjekësve, për të cilët ajo shumë aktive.

Këtë fundjavë ajo bashkë me burrin dhe familjen e tij kanë shkuar për pushime në Brezovicë.

E së fundmi ka publikuar një foto në të cilën shihet me burrin, kunatën e kunatat.

Të gjithë po duken tejet bukur dhe të relaksuar nga pushimi që po bëjnë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE