0

Engjëllusha Salihu është këngëtarja shumë e dashur e muzikës popullore shqiptare.

Ndonëse e re në moshë, ajo arriti të jetë tejet e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Engji është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private e të cilën nuk eziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar imazhe ku shihet se ka dalë me Matini dhe po e mëson atë të vozisë, por si do të reagojë Learta./ORAinfo/

SHPËRNDAJE