0

Learta Jakupi u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër në publik si reja e këngëtares, Shyhrete Behlulit.

Ajo po përfolet shumë në media e në publik e kjo falë paraqitjeve të saj, përcjell ORAinfo.

Learta tani ka hapur një dyqan të vetin që e ka quajtur, Mia Matin dhe që përmban veshje elegante për femra.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet një fustan madhështor e që duket se është më I bukuri nga dyqani i Leartës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE