0

Learta Jakupi është një ndër personazhet më të përfolura shqiptare.

Famën fillimisht e mori si nusja e djalit të këngëtares, Shyhrete Behlulit e tani si menaxhere shumë e sukseshme e dyqanit të saj ‘MiaMatin’, shkruan ORAinfo.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjete sociale dhe çdo ditë poston fotografi e videot nga më të ndryshmet.

E sot, Learta ka postuar një fotografi në të cilën ajo paraqet një mirenjohje që ka marrë me rastin e kontributit në një sfilatë mode për personat me nevoja të veçanta./ORAinfo/

SHPËRNDAJE