0

Learta dhe familja e saj e vogël po vazhdon të jenë një ndër më të përfolurit në publik e në media rozë.

Edhe pse u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, Learta famën e madhe po e arrinë vetë me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram ku nuk mungon me postime nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar për t’I rregulluar thonjtë tek shoqja e saj dhe me vete merr edhe djalin, e ajo gëzohet shumë kur i vjen mysafiri i vogël./ORAInfo/

SHPËRNDAJE