0

Learta Jakupi është tani një prej emrave më të përfolur në publik dhe në media.

U bë e njohur si reja e këngëtares, Shyhrete Behlulit, mirëpo tani Learta famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj./ORAinfo/

Ajo dhe burri i saj Kushtrimi tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur Matin, e fotot e të cilit I shohim në postimet që i bëjnë ata çdo ditë.

E sot, mbesa e Leartës ka ditëlindjen, e në këtë festë Learta e ka veshur Matinin kaq bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE