0

Shyhrete Behluli është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Ajo dhe familja e saj janë shumë të përfolur në mediat dhe publikun shqiptar, shkruan ORAinfo.

Janë vajzat e saj ato që marrin vëmendjen me pamjet e tyre.

Vëmendjen ato dhe reja e saj morën edhe mbrëmë në dasmë.

Këtë pamje Shyhretja e ka publikuar në Instagramin e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE