0

Engjëllusha Salihu dhe Learta Jakupi janë dy emra tejet të përfolur në publik e media rozë.

Ato u bënë të njohura si vajza dhe reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Që të dyja janë shumë të përfolura sidomos për raportin që kanë me njëra tjetrën.

Sot, Learta ka publikuar një foto ku shihet se e ka dërguar djalin në fshat, e Engji nuk ka hezituar të tregojë si ‘shkrihet’ pas nipit të saj, Matinit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE