0

Learta vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik.

Ajo dhe Kushtrimi janë martuar para pak vitesh dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në media e në publik, shkruan ORAinfo.

Ata të dy tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Matin.

Learta është shumë aktive në rrjete sociale, ku bën postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet në Stamboll me Kushtrimin dhe si gjithmonë po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE