0

Learta publikon foton e parë si nënë e dy fëmijëve, ‘mahnit’ me pamjen.

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/leaarta-mp4″]

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

Sot, Learta ka publikuar për herë të parë foto si nënë e dy fëmijëve.

E kjo pamje e saj i ka lënë pa fjalë të gjithë

SHPËRNDAJE