0

Learta Jakupi është personazh shumë i njohur dhe i dashur për publikun.

Njëherë u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, e tashmë edhe si këngëtare e muzikës klasike, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte për natën e Vitit të Ri, duket se Learta ka shkuar tek familja e saj.

Ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me mbesën e saj, vajzën e Necës, me të cilën ajo ka raporte shumë të mira.

Mbesë e hallë, po duken shumë bukur për këtë festë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE