0

Learta Jakupi është reja e Shyhrete Behlulit.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se po niset për në Gjermani me Kushtrimin dhe Matinin.

Bashkë me ta është edhe nëna e saj, Drita./ORAinfo/

SHPËRNDAJE